Gündüzoğulları Hakkında

Gündüzoğulları Hakkında

Gündüzoğulları Bosch Car Service, İstanbul Esenyurt’ta kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana her marka model araca hizmet veren bir araç bakım servisidir.

Araç bakım ve tamir konusunda hizmet veren pek çok servis vardır. Ancak her servisin, hizmet ve kalite ölçüsü aynı değildir. Gündüzoğulları Bosch Car Servicefarkı, hizmetleri kaliteli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirerek hızlı bakım olanağı sunmasıdır.
Firmada, alanında uzman dev kadro ile bakım işlemleri kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Firma içerisinde yer alan her eleman hizmetler konusunda bilgi sahibidir. Servise gelen araç sahiplerini aracı ile bilgilendirmek konusunda uzmanlar aktif olarak çalışmaktadır.

Profesyonel ve Uzman Servis

Araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar, son teknoloji ekipmanlar kullanılarak araç sahiplerine sunulmaktadır. Araçların alması gereken bakımlar garanti ve kasko bilgileri dâhilinde gerçekleştirilmekte ve araca takılan yedek parçalar üretici firma standartlarında verilmektedir.

Hijyen ve Temizlik Kuralları

Serviste bakım yapılan her araçtan sonra bakım alanları yeni bir araç gelmeden hemen önce temizlenmektedir. Firma içerisinde çalışan her eleman, covid19 kapsamında belirlenen kurallara uyarak hizmet vermektedir.
Araç sahiplerinin rahat bir şekilde araçlarını bekleyebileceği ve ikramlardan faydalanabileceği bir bekleme salonu vardır. Bu sayede araç sahipleri, araç bakımdayken rahat bir şekilde dinlenmektedir.