Araç Bakım ve Onarımı

Araç Bakım ve Onarımı

Araç onarımı hizmeti ile sektörünün en iyileri arasında yer alan firmamız, donanımlı ekibiyle uzun yıllardır sizleri en iyi hizmet ile buluşturmaya devam ediyor.

Önemli bir durum olan onarım hizmeti; dikkatli, profesyonel, donanımlı, uzman ve deneyimli firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamız tüm gereklilikleri yerine getirdiği gibi son modern teknolojilerden yardım alarak araçlarınızın başarılı bir şekilde onarımını sağlar. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza ulaşabilir ve hızlı bir şekilde onarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç Onarımı Hizmeti Ne Zaman Alınmalı?

Bir farklılık ve farklı bir ses çıkması durumunda aracınızın bakıma ihtiyacı söz konusu olabilir. Farklı belirtileri araç sürüş anında görebilirsiniz. Ancak böyle farklı bir durum olmasa bile başarılı bir servis firmasından hizmet alabilirsiniz. Aracınızın onarım hizmeti alması için gözle görülebilir ve hissedilebilir bir belirti göstermesine gerek yoktur. Herhangi bir sorunla aracınız ve siz karşı karşıya gelmeden önce belirli aralıklarla aracınızı bakım için servise götürmelisiniz. Böyle bir durumda oluşabilecek pek çok hata ve arızanın da önüne geçebilirsiniz. Erken bir şekilde arızanın fark edilmesi sizin, aracınızın ve diğer sürücülerin hayatını kurtaracak önemli bir adımdır.

Periyodik bakım, aracınızın ileride daha büyük hasarla bütçenizi sarsmanızı engelleyecektir. Zamanında yapılmış olan bakım ve onarım işlemlerinin saymakla bitmeyecek kadar fazla avantajı vardır. Bunlar:
  • Oluşabilecek riskler ortadan kalkar,
  • Araç performansı maksimuma çıkar,
  • Güvenli sürüş,
  • Araç kullanım ömrü uzar,
  • Kendi güvenliğinizi ve diğer sürücülerin güvenliğini sağlarsınız,
  • Son olarak aracınızın değeri asla düşmez.

Güvenli ve Başarılı Arıza Onarım Hizmeti!

Profesyonel firma ve kişiler tarafından gerçekleştirilen arıza onarımı hem sizi hem de diğer sürücülerin can sağlığını koruyacaktır. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda firmamızla iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde doğru hizmet ile buluşabilirsiniz. Firmamız bu hizmetinde de diğer hizmetlerde olduğu gibi başarı ve doğru bir çalışmayı hedefleyerek ilerler. Alanında uzman, eğitimli, donanımlı ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz, arıza onarım için getirdiğiniz aracın alacağı tüm hizmetinde çalışır. Güvenli ve başarılı arıza onarımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Konular

Periyodik Bakımda Neler Yapılmaktadır

Periyodik Bakımda Neler Yapılmaktadır

Periyodik bakımda amaç aracınızın daha güvenli ve sağlıklı çalışması, performansının ise düşmemesidir. Özellikle bakımın düzenli ve belirli aralıklarla yapılması çok önemlidir. Aksatılması halinde ise istenmeyen olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Sizin ve diğer sürücülerin tehlikeye düşmemesi aynı zamanda aracınızın daha büyük sorunlar çıkarmaması için periyodik bakım zorunludur. Aracınız için gereken bakımın aralığını firmamıza sorarak öğrenebilirsiniz. Dizel araç sahibiyseniz 10.000 km’de ve benzinli araçlarda ise 15.000 km’de bakım yapılması uygundur. Yine de emin olamıy...

Rehbere git

Güvenli Sürüş Takip Mesafesi

Trafikte tüm şoförlerin dikkat etmesi gereken kurallardan biri olan takip mesafesi son derece büyük önem taşımaktadır. Güvenli sürüş için takip mesafesi nasıl ayarlanır? Gitmekte olduğunuz sürat ile doğru orantılı şekilde artması gereken takip mesafesi dış şartlar ve sahip olduğunuz donanıma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fren sisteminizin ve lastiklerinizin doğru bir şekilde çalışıyor olması takip mesafenizi doğru şekilde belirleyebilmenize imkan tanıyacaktır. Aynı şekilde hava şartları uygun düzeyde olmadığında takip mesafenizi arttırarak güvenli sürüşü sağlayabi...

Rehbere git
Güvenli Sürüş Takip Mesafesi
Kış Lastiğine Kadar Kullanılır

Kış Lastiğine Kadar Kullanılır

Lastik kullanımı araçlarda en kritik hususların başında yer alır. Sürüş sırasında zeminle aracın en önemli bağlantısı olan lastiklerin mevsim şartlarına uygun biçimde ve optimal basınç değerinde olması gerekir. Böylece maksimum verimde yol tutuşu sağlanır. Kullanım güvenliğinin ve sürüş konforunun korunması bakımından uygun lastik seçimi büyük önem taşırken, kış lastiklerinin yıl boyu kullanımı ve değişim zamanlarına ilişkin sorular merak konusu olmuştur. Mevsime özgü şartlar için farklı tekniklerle üretilen kış lastikleri sürekli kullanılamaz. Çünkü bu lastikler kış mevs...

Rehbere git

Kışın Araçta Kontrol Edilmesi Gerekenler

Kışın aracınızın için dikkat edilmesi gereken bölgeler şu şekilde sıralanabilir; • Lastikler • Motor yağı ve hidrolik sistem sıvıları • Silecek ve aydınlatma sistemleri • Isıtma ve havalandırma sistemleri • Filtrelerin kontrolü ve değişimi • Egzoz bakımı Yukarıdaki durumlara dikkat ederek zorlu kış şartları boyunca aracınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz bu durumlar aracınızın sağlığını koruyup ömrünü uzatacaktır. Aynı zamanda sürüş esnasında da sizlere büyük konfor sağlayacaktır.

Rehbere git
Kışın Araçta Kontrol Edilmesi Gerekenler