Elektronik Arıza Tespiti

Elektronik Arıza Tespiti

Elektronik arıza tespiti, araçların çalışmasında önemli bir rol oynayan elektronik sistemlerinin bir sorun çıkarmaması için önemlidir. Günümüzde artık araçların tasarlanmasında ortak nokta aracın konforlu bir yaşam alanı sunmasıdır.

Bu nedenle sensör, uyarıcı ve akıllı sistemler araçların içerisine monte edilir. Eski araçlar ile günümüzdeki araçlar kıyaslandığında bu fark net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Geçmişte araçların tasarımındaki en önemli amaç ulaşım sorununu çözmesiyken bugün artık bu durum konfor ile birleşti. Konfor, rahat sürüş gibi detayla günümüz araçlarında ön plana çıkan önemli detaylardandır. Tüm aracı kontrol eden elektronik akşamların arızası durumunda firmamız başarılı ve titiz çalışmasıyla ön plana çıkan hizmetleri müşterileriyle buluşturur.

Bugün aracın ateşlenmesinden sileceklerin doğru bir şekilde çalışmasında en önemli rol elektronik akşamlardadır. Bu durum kaliteli sürüş, konfor ve yaşam kalitesinin artmasının da önemli nedenlerindendir. Bu durum elektronik aksamları da önemli ve ciddi bir hale getirir. Herhangi bir oluşabilecek arıza, aksaklık, yıpranma ve hatalar oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Firmamız alanında uzman ve donanımlı ekibiyle elektronik arıza tespiti yaptıktan sonra hızla hasarın oluştuğu alanda iyileştirme işlemine başlar. Bu işlem süresince titiz, özenli ve kaliteli bir çalışma yürüten ekibimiz, aracınızın performansını artıracak bakımlardan sonra teslimi gerçekleştirir.

Elektronik Arıza Tespiti İçin Servis Seçimi

Yaşam koşullarının iyileşmesiyle ve konforlu sürüş keyfi için elektronik akşamların önemli rol oynadığı araçların bir sorun anında alacağı servis hizmeti de oldukça önemlidir. Elektrik ve elektronik aksamlar pek çok şeyi kolaylaştırırken bir o kadar da kritik bir bakımdan geçmesi gerekir. Yapılacak olan bakım ve onarım hizmeti; detaylı, titiz ve özenli bir şekilde yürütülmelidir. Çünkü bu sistemler oldukça hassas ve dikkat gereken işlemlerden geçmelidir. Yapılacak bir hata ya da yaşanacak aksiliğin sonucu hoş bir duruma neden olmayacaktır. Bu nedenle elektronik arıza söz konusu olduğunda tespit ve onarım için servis seçimi de bir o kadar kritik aynı zamanda önemlidir.

Doğru, başarılı ve titiz hizmetleriyle uzun yıllardır firmamız sektörün aranan servis hizmetlerini müşterileriyle buluşturur. Elektronik arıza tespiti için firmamızı tercih etmeniz, hak ettiğiniz başarılı hizmeti almanızı sağlayacaktır. Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilir ve elektronik arıza tespit hizmeti hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Konular

Kışın Araçta Kontrol Edilmesi Gerekenler

Kışın Araçta Kontrol Edilmesi Gerekenler

Kışın aracınızın için dikkat edilmesi gereken bölgeler şu şekilde sıralanabilir; • Lastikler • Motor yağı ve hidrolik sistem sıvıları • Silecek ve aydınlatma sistemleri • Isıtma ve havalandırma sistemleri • Filtrelerin kontrolü ve değişimi • Egzoz bakımı Yukarıdaki durumlara dikkat ederek zorlu kış şartları boyunca aracınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz bu durumlar aracınızın sağlığını koruyup ömrünü uzatacaktır. Aynı zamanda sürüş esnasında da sizlere büyük konfor sağlayacaktır.

Rehbere git

Periyodik Bakımda Neler Yapılmaktadır

Periyodik bakımda amaç aracınızın daha güvenli ve sağlıklı çalışması, performansının ise düşmemesidir. Özellikle bakımın düzenli ve belirli aralıklarla yapılması çok önemlidir. Aksatılması halinde ise istenmeyen olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Sizin ve diğer sürücülerin tehlikeye düşmemesi aynı zamanda aracınızın daha büyük sorunlar çıkarmaması için periyodik bakım zorunludur. Aracınız için gereken bakımın aralığını firmamıza sorarak öğrenebilirsiniz. Dizel araç sahibiyseniz 10.000 km’de ve benzinli araçlarda ise 15.000 km’de bakım yapılması uygundur. Yine de emin olamıy...

Rehbere git
Periyodik Bakımda Neler Yapılmaktadır
Güvenli Sürüş Takip Mesafesi

Güvenli Sürüş Takip Mesafesi

Trafikte tüm şoförlerin dikkat etmesi gereken kurallardan biri olan takip mesafesi son derece büyük önem taşımaktadır. Güvenli sürüş için takip mesafesi nasıl ayarlanır? Gitmekte olduğunuz sürat ile doğru orantılı şekilde artması gereken takip mesafesi dış şartlar ve sahip olduğunuz donanıma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fren sisteminizin ve lastiklerinizin doğru bir şekilde çalışıyor olması takip mesafenizi doğru şekilde belirleyebilmenize imkan tanıyacaktır. Aynı şekilde hava şartları uygun düzeyde olmadığında takip mesafenizi arttırarak güvenli sürüşü sağlayabi...

Rehbere git

Kış Lastiğine Kadar Kullanılır

Lastik kullanımı araçlarda en kritik hususların başında yer alır. Sürüş sırasında zeminle aracın en önemli bağlantısı olan lastiklerin mevsim şartlarına uygun biçimde ve optimal basınç değerinde olması gerekir. Böylece maksimum verimde yol tutuşu sağlanır. Kullanım güvenliğinin ve sürüş konforunun korunması bakımından uygun lastik seçimi büyük önem taşırken, kış lastiklerinin yıl boyu kullanımı ve değişim zamanlarına ilişkin sorular merak konusu olmuştur. Mevsime özgü şartlar için farklı tekniklerle üretilen kış lastikleri sürekli kullanılamaz. Çünkü bu lastikler kış mevs...

Rehbere git
Kış Lastiğine Kadar Kullanılır