Esenyurt Volvo Servisi

Esenyurt Volvo Servisi

Volvo” marka model araçlar ile adını duyurmuş olan “Esenyurt Volvo Servisi” araç bakım ve onarım konusunda yetkili bir servis olarak çalışmaktadır. Servis kurulduğu günden bu yana yenilikleri takip etmesi ve kaliteli hizmetiyle benzerlerinden önde gelmiştir.

İstanbul kökenli kurulan Esenyurt Volvo servisi, küçük işletme bünyesinden çıkıp adını yurdun dört bir yanına duyurmuştur. Servis bu anlamda sadece İstanbul’a değil pek çok şehirden gelen araca da ev sahipliği yaparak geniş hizmet hacmine ulaşmıştır. Esenyurt oto kışlık bakım çalışmalarınız için de servisimizde profesyonel oto servis çalışmaları uygulanmaktadır.

Esenyurt Volvo Servisi

Esenyurt Volvo Servisi Periyodik Bakım

Esenyurt Volvo Servisi Periyodik Bakım

Üretici firmalar, araçlara belirli sürelerde bakıma sokulması gerektiğini belirlemiştir. Bu işlem otomotiv sektöründe periyodik bakım olarak bilinmektedir. Periyodik bakım işlemleri belirtilen kilometrelerde veya yılda bir defa olacak şekilde yapılmaktadır. Periyodik bakım işlemleri araçların içerisinde yer alan kullanım kitapçığında ayrıntılı olarak yer almaktadır. Ancak kitapçığı elinde olmayan araç sahipleri için Esenyurt Volvo servisi, periyodik bakım çizelgeleri vererek araç sahiplerini bakım konusunda bilgilendirmektedir.

Periyodik bakım işlemleri yakıt türüne değişiklik göstermektedir. Benzinli araçlar için 15/20 bin kilometrede ve sonra her 30 bin kilometrede bir tekrarlanmaktadır. Dizel araçlar için ise 20/25 bin kilometrede ve sonrası için her 30 bin kilometrede bir yapılmaktadır. Esenyurt Araç bakım onarım işlemleriniz için de servisimizden randevu talep edebilirsiniz. Esenyurt oto servis noktamıza davetlisiniz.

Esenyurt Volvo Servisi Periyodik Bakım

Esenyurt Volvo Servisi Bakım Üniteleri

Esenyurt Volvo Servisi Bakım Üniteleri

Egzoz emisyon ölçümleri; hava kirliliği azaltmak amacıyla oluşturulmuş zorunlu bakımlardan biri olan egzoz emisyon ölçümleri ve araç muayeneleri Volvo araçlar için servis bünyesinde verilmektedir.

Bilgisayar destekli arıza tespit cihazları; Volvo marka model araçların arıza ve hasar tespiti için bilgisayar destekli cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar motor bölümünde de servis yetkililerine yardımcı olmaktadır.

Araç güvenlik kontrol sistemleri; her araçta olan güvenlik sistemlerinin düzgün ve sorunsuz çalışması oldukça önemlidir. Bu sistemler de meydana gelen hasarların çözüme kavuşması için yetkili bir servis üzerinden yardım alınması gerekir.

Vale hizmeti; zamanı olmayan veya araç bakım işlemlerini evden yönetmek isteyen araç sahipleri Esenyurt Volvo vale hizmetinden yararlanmaktadır. Bu işlemler servis yetkilileri tarafından yönetilmekte ve vale hizmetinde alanında uzman sürücüler bulunmaktadır.

Araçta meydana gelen arıza ve hasar durumlarında Esenyurt Volvo servisine başvurulmalıdır. 

Esenyurt Volvo Servisi Bakım Üniteleri