Esenyurt Mercedes Servisi

Esenyurt Mercedes Servisi

Mercedes, performans ve hız konusunda dünyada kendini kanıtlamış bir araç markasıdır. Bu markanın popülerliği Türkiye'de de artış göstermiştir. Esenyurt Mercedes servisi, Mercedes marka model araçların teknik ve mekanik işlemleriyle yakından ilgilenen ve Mercedes marka araçlarla isminden söz ettiren yetkili bir araç servisidir.  Servis içerisinde;

  1. Yedek parça değişimi
  2. Teknik ve mekanik bakımlar
  3. Detaylı temizlik İşlemleri

Esenyurt Mercedes Servisi

Esenyurt Mercedes Servisi

Esenyurt Mercedes Servisi

Bilgisayar destekli arıza tespit cihazları; sistem konusunda karmaşık bağlantı ile piyasaya sürülen Mercedes, arıza tespit konusunda bilgisayar destekli cihazlar ile eş güdümlü çalışmaktadır. Mercedes araçların bakım işlemlerinin bilgisayar destekli cihazlar ile gerçekleştirilmesi bakım işlemlerine hız kazandırmakta ve hasarın doğru bir şekilde tespit edilmesine olanak tanımaktadır. 

Egzoz Emisyon Ölçümleri; trafikte sorun yaşamamak ve hava kirliliğini önlemek adına zorunlu tutulan egzoz emisyon ölçüm testleri, Esenyurt Mercedes servisi bünyesinde verilmektedir.

Yedek Parça Hizmeti; araçlar yatırım olarak kabul edilen unsurlar arasındadır. Bu yatırımın piyasada değer kaybetmemesi açısından bakım işlemleri sırasında orijinal parçalar ile çalışılması gerekir. Orijinal parça olmayan her araç, satış sırasında diğer kaybetmektedir. Esenyurt Mercedes servis, üretici firma standartlarında orijinal parçalar ile çalışarak araçların piyasada değer kaybetmesinin önüne geçmektedir. 

Araç Kontrol Sistemi; aracın güvenli bir şekilde trafiğe çıkabilmesi için içerisinde oluşturulmuş kontrol sistemleri vardır. Bu kontrol sistemlerinin düzgün bir şekilde çalışması güvenlik açısından oldukça önemlidir. Mercedes araçları kontrol sistemleri hakkında bilgi sahibi olan ve bu alanda yetkili bir servisin seçilmesi gerekir. 

Benzer sorunlarla daha önce çalışmış ve sistemin işleyişini bilen bir servis, bakım işlemlerine hız ve güven kazandırmaktadır. 

Bakım Fiyatları; her araç aynı sorun ile servise gelmemektedir. Kimi araç periyodik bakım, kimi araç motor bakım, kimi araç ise periyodik bakım işlemleri için gelmektedir. Her bakım ünitesinin kendi içerisinde bakım süresi ve ücret bilgisi vardır. Hiçbir servis aracı tam anlamıyla kontrol etmeden göz ile bakarak fiyatlandırma yapmamaktadır.  Ayrıntılı bir şekilde kontrol işlemleri gerçekleştirildikten sonra işlemin süresi ve alınacak ücretin miktarı belirtilmektedir. 

Esenyurt Mercedes Servisi