Esenyurt Fiat Servisi

Esenyurt Fiat Servisi

Fiat bakım servisi, Fiat marka model araçların tamir ve onarım işlemlerini yetkili bir ekiple sunan alanında uzmanlaşmış bir araç servisidir. Servis adını Fiat marka model araçlar ile duyurmuş ve kurulduğu günden bu yana başarılarına başarı ekleyerek bu güne kadar gelmiştir.

Köklü bir geçmişe sahip olan Esenyurt Fiat servisi, önceleri kurulduğu bölgeye hizmet verirken şimdilerde yurdun dört bir yanından gelen araçlara ev sahipliği yaparak Fiat marka model araçlar konusundaki başarısını kanıtlamıştır. 

Esenyurt Fiat Servisi

Fiat Bakım Servisi Ayrıcalıkları

Fiat Bakım Servisi Ayrıcalıkları

  • Misyon
Fiat marka model araçların her türlü ihtiyacını kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. 
  • Etkili İletişim
Servis içerisinde aktif olarak çalışan her eleman bakım konusunda bilgili ve donanımlıdır. Araç sahiplerinin aklındaki sorulara cevap bulmak ve mutlu müşteri politikasını uygulamak adına servis, 7/24 çalışmaktadır. 
  • Köklü Geçmiş
Esenyurt Fiat servisi, daha önce binlerce Fiat araçla çalışmış, benzer arızaları görmüş ve araçların sistem bilgisi konusunda tecrübeye sahip bir servistir. Bu anlamda yetkili olması pek çok araç sahibine ev sahipliği yapmasına olanak tanımıştır. Esenyurt Oto Servis olarak Esenyurt kışlık bakım , Esenyurt araç bakım onarım, oto elektrik ve daha bir çok servis hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır.

Fiat Bakım Servisi Ayrıcalıkları

Esenyurt Fiat Servisi Ne Yapar?

Esenyurt Fiat Servisi Ne Yapar?

Periyodik Bakım
Periyodik bakım, araçların yıl içerisinde takip etmesi gereken ve aracın genel performansını olumlu anlamda etkileyen bakımlardır. Periyodik bakımlar ile araçların yorgun ve sorunlu sistemleri tespit edilerek o bölgelerde oluşan sorunların büyümemesi sağlanmaktadır.

Fiat servisi, Fiat marka model her aracın periyodik bakımı ile ilgilenmekte ve konuda bilgi sahibi olmayan araç sahiplerine periyodik bakım çizelgesi vererek, düzenli takip yapmasını sağlamaktadır. 

Fiat Egzoz Emisyon Ölçüm
Fiat servisi içerisinde diğer araç servislerinden farklı olarak egzoz emisyon ölçüm testleri de yapılmaktadır. Fiat araçların trafiğe rahat bir şekilde çıkması ve hava kirliliği oluşturmaması açısından egzoz emisyon ölçüm testleri takip edilmektedir. Yapılan bu testler ile araçlar, trafiğe güvenli bir şekilde çıkarak herhangi bir cezai işlem ile karşılaşmaktadır. 

Fiat servisi bakım fiyatları; servis içerisinde araçlara sunulan her işlem için alınan ücret aynı değildir. Ücreti belirleyen unsur araçlarda oluşan hasarların ne şekilde ve ne boyutta olduğunun tespit edilmesidir. Yapılan tespitler ile araç sahipleri ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir. 

Esenyurt Fiat Servisi Ne Yapar?